У росії триває прихована мобілізація

У росії триває прихована мобілізація

В Україні вже є полонені росіяни, яких привезли воювати саме за такою системою

У росії триває прихована мобілізація
Фото ілюстративного характеру.
Фото: elegraf.by

Що сталося. На території росії почали проводити приховану мобілізацію і наша розвідка вже має підтвердження цієї інформації, яка раніше не раз фігурувала в матеріалах ЗМІ як прогноз.

Джерело. Про це повідомляє «24 канал» із посиланням на голову Генерального управління розвідки України генерал-майора Кирила Буданова.

Докладно. «Я зараз це підтверджую – росія проводить приховану мобілізацію. Вона йде двома шляхами. Перший – фактичні дії, які і називаються прихованою мобілізацією. А друге – це використання резервістів, у них це називається «БАРС» (боевой армейский резерв страны)», – сказав глава ГУР.

Він додав, що резервістів ворог залучає до виконання бойових дій на короткострокові контракти. В Україні вже навіть є полонені росіяни, яких привезли воювати саме за такою системою.

За його словами, росія не наважується проводити відкриту мобілізацію, бо в умовах накладених економічних санкцій, економічні удари будуть більш значними, а населенню буде важко пояснити, навіщо вона потрібна, адже в офіційних заявах керівництво країни каже, що «все йде добре».

Також, за даними нашої розвідки, у росії почали розмірковувати над змінами в законодавстві. Передусім хочуть зробити, щоб призов можна було оголошувати не двічи на рік, а в будь-який час. До того ж хочуть посилити відповідальність за ухилення від проходження військової служби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло