Введені росією санкції вдарять по «Газпрому» та «Новатеку»

Введені росією санкції вдарять по «Газпрому» та «Новатеку»

Санкції зачеплять 15% обсягів виробництва в рамках проєкту «Ямал ЗПГ» та 10% в «Сахалін-2»

Введені росією санкції вдарять по «Газпрому» та «Новатеку»
Фото: УНІАН

Стало відомо, що від запроваджених росією «антисанкцій» постраждає не лише Захід, а й російський бізнес. Тепер НОВАТЕК, можливо, не зможе продати 3 млн тонн зрідженого природного газу на рік «Газпрому», а сам «Газпром» – до 1 млн тонн із проєкту «Сахалін-2».

Джерело. Про це передає «Комерсант».

Деталі. Згідно з повідомленням, санкції зачепили колишнього підрозділу «Газпрому» GM&T Singapore, через який «Газпром» закуповує до 2,9 млн тонн ЗПГ із проєкту НОВАТЕКу «Ямал ЗПГ». Також під санкціями опинилася Gazprom Global LNG, через яку «Газпром» продає до 1 млн тонн ЗПГ на рік із проєкту «Сахалін-2».

«Наразі працювати через цих трейдерів неможливо. Це серйозний удар по обох проєктах», – йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що в рамках проєкту «Ямал ЗПГ» санкції зачеплять 15% обсягів виробництва, а в «Сахалін-2» – 10% обсягів виробництва.

«Газпром» та НОВАТЕК не стали коментувати наслідки санкцій.

Бекграунд. Нагадаємо, що «газпром» не зможе використати польську ділянку газопроводу «Ямал-Європа», що належить компанії EuRoPol GAZ, після того, як вона потрапила під російські санкції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло