російське фсб вірить, що путін смертельно хворий – Sky News

російське фсб вірить, що путін смертельно хворий – Sky News

Цю інформацію підтверджує і наближений до путін олігарх

російське фсб вірить, що путін смертельно хворий – Sky News
фото Pixaby

Спекуляції навколо здоров'я владіміра путіна ходять уже кілька років, але лише посилилися після того, як він віддав наказ про вторгнення в Україну.

Тепер журнал «New Lines», на який посилається Sky News, повідомляє, що отримав аудіозапис близького до Кремля олігарха, який описує російського президента як «важкохворого на рак крові».

У ньому йдеться, що штаб-квартира ФСБ розіслала «цілком секретну записку» всім її регіональним директорам.

Христо Грозєв, голова відділу розслідувань Bellingcat, шановного веб-сайту, присвяченого судово-медичним дослідженням, сказав: «У службовій записці регіональним керівникам було надано вказівку не довіряти чуткам про невиліковний стан президента”.

«Директорам також було доручено розвіяти будь-які чутки щодо цього, які можуть поширитися в місцевих підрозділах ФСБ. За словами джерела, в одному з регіональних підрозділів, який ознайомився з пам'яткою, ця безпрецедентна вказівка мала зворотний ефект: більшість співробітників ФСБ раптово прийшли до висновку, що путін справді страждає на серйозне захворювання».

Далі журнал докладно описує докази очевидних фізичних недуг, яких страждав російський лідер, зокрема спостереження його ходьбою.

Це також стосується його зміненого вигляду останнім часом, у тому числі того факту, що його обличчя тепер значно опухло, і припускає, що це може означати якісь ліки від хвороби, можливо, стероїди.

Зазначається, що олігарх з близького оточення російського президента розповів про його хворобу під час розмови з західним венчурним капіталістом.

Крім того, цей інформатор додав, що «путін повністю зруйнував економіку росії, економіку України та багатьох інших світових економік, бо має проблему з головою».

«Один божевільний може перевернути світ з ніг на голову», – сказав він.

Венчурний капіталіст, який попросив не називати імені олігарха, сказав, що передав запис через своє обурення вторгненням росії в Україну.

Раніше ходили чутки про рак щитовидної залози у путіна або рак у черевній порожнині. Найближчим часом лідеру Кремля навіть нібито планують зробити операцію і він хоче «передати владу на якийсь час, поки він буде недієздатний».

Перевірити ці чутки зі зрозумілих причин неможливо.

За словами Христо Грозєва, такий діагноз підтверджують навіть олігархи, з якими путін був дуже близьким у 2014 році під час анексії Криму. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло