У росії поширюється партизанський рух «Зупини вагони»

У росії поширюється партизанський рух «Зупини вагони»

Саме вони відповідальні за випадки поломки та руйнування залізничних колій та сходження товарних поїздів

У росії поширюється партизанський рух 	«Зупини вагони»
https://t.me/ostanovivagonyy

«Зупини вагони» – російський партизанський мережевий антивоєнний рух. Його учасники намагаються не допустити, щоб російським військам в Україні постачали озброєння та провізію залізницею. 

За повідомленням самих учасників, які зі зрозумілих причин працюють анонімно, саме вони відповідальні за випадки поломки та руйнування залізничних колій та сходження товарних поїздів у різних регіонах росії.

При цьому учасники руху наголошують, що їхні дії не спрямовані на живих людей, навпаки, їхня мета – зупинити вбивства та кровопролиття або хоча б мінімізувати їх.

За словами засновників руху, у їхньому складі на даний момент понад 20 партизанських груп, які працюють по всій росії.

 Перший телеграм-канал руху було видалено, проте учасники завели новий.

«Зупини вагони» – одна з понад 20 груп організованого антивоєнного партизанського руху у росії. Наша мета – зупинити війну, розв'язану путіним в Україні.

Методи – саботаж і диверсії на залізниці, оскільки саме за залізничними шляхами з усієї росії підвозять військову техніку, боєприпаси та паливо.

Принципи – без крові та жертв. Людське життя для нас – найвища цінність. Саме тому ми робимо те, що ми робимо саме так, як ми робимо. (...)

11 травня ми опублікували пост про те, що, ймовірно, російська влада готує теракт з безліччю жертв, в якому планує звинуватити антивоєнний опір. (Вже промацують грунт, називаючи нас терористами).

Наступного дня, 12 травня, канал зазнав атаки ботів – менш ніж за годину на нас підписалися понад 10 000 підозрілих облікових записів з іноземними іменами.

Очевидно, що хтось намагається приховати правду. Спочатку про справжні масштаби опору. Тепер – про наміри влади вбивати цивільних, щоб задавити антивоєнний рух на корені.

Хочемо ще раз акцентувати:

Наш протест – мирний та безкровний. Коріння будь-якого теракту та кровопролиття, в якому намагатимуться звинуватити антивоєнний рух, варто шукати на Луб'янці”, – пишуть учасники руху.

Нагадаємо, ЗСУ підірвали міст під Слов'янськом разом з російськими вагонами, які намагалися дістатися до міста.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло