“Потужний сигнал двопартійної підтримки”: Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США

“Потужний сигнал двопартійної підтримки”: Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США

Він наголосив, що Україна захищає не лише власну державу, а й саму ідею демократії

This material is also available in English
“Потужний сигнал двопартійної підтримки”: Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США
фото Офіційний сайт Президента України

Київ відвідала Делегація з США на чолі з лідером республіканської меншини у верхній палаті Конгресу Мітчеллом Макконнеллом.

 Про це повідомив президент України Володимир Зеленський:

 «Візит делегації Сенату США на чолі з лідером республіканської меншини у верхній палаті Конгресу Мітчелл Макконнелл є потужним сигналом двопартійної підтримки України з боку Конгресу Сполучених Штатів, а також американського народу. Дякуємо за ваше лідерство у допомозі у нашій боротьбі не лише за свою державу, а й за демократичні цінності та свободи. Ми дуже цінуємо це».

Зеленський зазначив, що сьогодні Україна бореться з російським агресором, захищаючи не лише свою державу, а й демократичні цінності та свободи, право народів вільно обирати власне майбутнє.

«Росія здійснює геноцид проти українського народу. Скоює воєнні злочини, яких жахається весь світ, – тортури, масові розстріли, згвалтування. Таких злочинів Європа не бачила з часів Другої світової війни», – сказав він.

«Розраховую на підтримку Сполученими Штатами подальшого посилення санкцій. Крім того, вважаємо, що росія має бути офіційно визнана державою – спонсором тероризму», – акцентував Володимир Зеленський. 

Президент назвав визначною подією для нашої країни набрання чинності американським законом про ленд-ліз та захист демократії в Україні.

Зеленський також висловив сподівання, що Сенат США оперативно затвердить пакет додаткового фінансування для підтримки українського народу, який уже був розглянутий у Палаті представників і збільшений з $33 млрд до $39,6 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло