SkyUp відновив польоти в Європі на умовах мокрого лізингу

SkyUp відновив польоти в Європі на умовах мокрого лізингу

Наразі на таких умовах працюють п'ять літаків

SkyUp відновив польоти в Європі на умовах мокрого лізингу
Фото: avianews.com

Що сталося. Український лоукостер SkyUp відновив польоти в Європі за умов мокрого лізингу на п'яти літаках. Переговори щодо ще одного авіалайнера зараз тривають.

Джерело. Про це повідомляє avianews.com із посиланням на пресслужбу авіаперевізника.

Докладно. Це означає, що SkyUp змогла задіяти половину свого активного довоєнного флоту, який складався з 15 авіалайнерів, п'ять із них на початок лютого 2022 року перебували на зберіганні в аеропортах Євросоюзу.
Наразі п'ять літаків компанії SkyUp орендували разом з українськими екіпажами авіакомпанії Air Moldova, Corendon Europe Airlines та Tailwind Airlines. Це дозволило забезпечити роботою 158 українських авіаторів.
За даними avianews.com, з кінця квітня чотири Boeing 737-800 SkyUp перевозять туристів із країн Європи на курорти Європи, Туреччини та Африки, а також допомагають на регулярних рейсах молдавської авіакомпанії Air Moldova.
Усі п'ять бортів експлуатуються досить інтенсивно, здійснюючи на день до 5-6 рейсів, що є максимально можливим показником для такого типу літака з урахуванням маршрутів польотів.
«При укладанні угоди з партнерами ми ретельно перевіряємо, щоб у структурі їхньої власності не було бенефеціарів із росії чи білорусі. Те саме стосується компаній, які надають послуги перестрахування. І звичайно, ми не літатимемо до росії, білорусі та інших країн, щодо яких діє заборона Державіаслужби України», – зазначили в SkyUp.
Для українських авіакомпаній, які через вторгнення Росії в Україну зараз не можуть працювати на домашньому ринку, передача літаків у мокрий лізинг є гарною нагодою продовжити свою діяльність і мінімізувати збитки від простою через війну, зазначає
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло