McDonald's повністю йде з росії та продає там бізнес

McDonald's повністю йде з росії та продає там бізнес

Після продажу ресторани не матимуть права використовувати назву, логотип, торгову марку та меню McDonald's

McDonald's повністю йде з росії та продає там бізнес
Фото: 1tulatv.ru

Що сталося. McDonald's заявив, що ухвалив остаточне про вихід з росії, бізнес компанії в рф буде продано.

Джерело. Про це повідомляє NYT.

Деталі. «Дехто може стверджувати, що забезпечення доступу до їжі та продовження працевлаштування десятків тисяч звичайних громадян, безумовно, є правильним. Гуманітарна криза, викликана війною в Україні, і непередбачуване операційне середовище, що прискорилося, привели McDonald's до висновку, що подальше володіння бізнесом в росії більш недоцільне і не відповідає цінностям McDonald's», – сказано в заяві.

Виконавчий директор McDonald’s Кріс Кемпчинський у повідомленні до франшиз, співробітників і постачальників зазначив: «Це складне питання, яке не має прецедентів і має глибокі наслідки».

Після продажу ресторани не матимуть права використовувати назву, логотип, торгову марку та меню McDonald's.

«У результаті росія зафіксує списання від 1,2 до 1,4 млрд доларів і визнає втрати від перекладу іноземної валюти», – йдеться у заяві McDonald's.

Бекграунд. У березні McDonald’s заявив, що тимчасово закриє 850 своїх закладів швидкого харчування в росії на тлі її агресивного вторгнення в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло