путін особисто приймає тактичні рішення на рівні комбрига – Times

путін особисто приймає тактичні рішення на рівні комбрига – Times

Це могло сприяти військовим невдачам рф на Донбасі

путін особисто приймає тактичні рішення на рівні комбрига – Times
Фото: thetimes.co.uk

Що сталося. Військові невдачі рф в Україні можуть бути пов'язані з тим, що російський диктатор владімір путін особисто виконує функції, притаманні рівню полковника, та керує діями військових на нижчому рівні.

Джерело. Про це повідомляє The Times. 

Докладно. Західні військові джерела видання стверджують, що путін особисто ухвалює тактичні рішення на нижчому рівні, а таке ручне управління могло сприяти військовим невдачам рф на Донбасі.

За даними співрозмовників Times, «путін і герасимов беруть участь в ухваленні тактичних рішень на рівні, якого ми зазвичай очікуємо від полковника або бригадного генерала».

Times зазначає, що у збройних силах рф полковник чи бригадний генерал зазвичай командує двома батальйонними тактичними групами, кожна з яких налічує близько 900 людей. Проте російські БТГ зазнали в Україні великих втрат тому, якщо путін виконує роботу комбрига, він керує підрозділами, що складаються з 700–1000 солдатів.

Експерт порівняв ситуацію з власником компанії Amazon. «Безос не доставляє вам посилки, він ухвалює стратегічні рішення», – зазначив співрозмовник видання. 

 Бекграунд. Раніше Mind писав, що найближчими тижнями російська армія намагатиметься відновити темпи наступу на Донбасі за допомогою масованих артилерійських обстрілів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло