Донька путіна живе в цивільному шлюбі з танцюристом балету Зеленським - розслідування

Донька путіна живе в цивільному шлюбі з танцюристом балету Зеленським - розслідування

З українським президентом вони просто однофамільці

Донька путіна живе в цивільному шлюбі з танцюристом балету Зеленським - розслідування
Carl De Souza / AFP / Scanpix / LETA

Видання “Важные истории” разом з Der Spiegel, провівши власне розслідування, виявили, що новий партнер доньки путіна Катерини Тихонової має прізвище Зеленський. Він танцюрист Баварського балету, вони мають спільну доньку. Ніяких родинних зв'язків у Ігоря Зеленського із президентом України Володимиром Зеленським не простежується, лише однакові прізвища.

Останнім часом донька путіна жила на дві країни – росію та Німеччину, йдеться в розслідуванні.

У розпорядженні @istories_media опинилися дані про перельоти Катерини Тихонової за останні два роки, а також документи з електронної пошти співробітника Служби безпеки президента та особистого охоронця Тихонової Олексія Скрипчака.

За останні два роки Катерина Тихонова літала до Мюнхена більше 50 разів. У цьому місті з 2016 року жив та працював Ігор Зеленський. Наприкінці 2019 року Тихонова готувалася переїжджати до Німеччини.

Тихонова та Зеленський мають доньку. Дівчинка народилася у 2017 році. У паспорті (копія документа була в архіві пошти охоронця Тихонова) зазначено по батькові дитини – Ігорівна.

З 2018 року Ігор Зеленський входить до наглядової ради російського фонду «Національна культурна спадщина», яка відповідає за будівництво культурно-освітніх комплексів у російських регіонах. Проект ініціював особисто Путін. 

Освоювати бюджет у 120 млрд рублів мали його найближчі друзі Геннадій Тимченко та Аркадій Ротенберг.

На питання про Зеленського джерело Der Spiegel у Баварському балеті одразу відповіло, що той «швидше за все є партнером доньки путіна», хоча журналісти навіть не встигли запитати про їхні зв'язки.

Ігорю Зеленському 52 роки. Він один із найуспішніших і найвідоміших артистів балету з росії. Зеленський був солістом Маріїнського театру, де танцював усі провідні партії, потім прем'єром трупи New York City Ballet, а також запрошеним солістом Королівського балету Великої Британії, Ла Скала, Великого театру та інших світових сцен.

Ігор Зеленський «пішов» із Баварського балету у квітні 2022 року. Зважаючи на все, його звільнили через відмову публічно засудити росію за війну проти України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло