Міжнародна кадрова агенція Kelly Services продає бізнес у росії

Міжнародна кадрова агенція Kelly Services продає бізнес у росії

Компанія шукає покупця на свій російський бізнес

Міжнародна кадрова агенція Kelly Services продає бізнес у росії
Фото: mergr.com

Що сталося. Міжнародна кадрова агенція Kelly Services продає бізнес у рф. Наразі компанія шукає покупця на свій російський бізнес.

Джерело. Про це повідомляє Forbes Russia.

Докладно. У пресслужбі Kelly Services повідомили, що компанія переводить свої локальні активи з міжнародного в російське управління. Таке рішення було ухвалено «через обставини, що склалися, і після ретельного аналізу своєї структури і можливостей», йдеться в пресрелізі агенції.

Наразі менеджмент компанії працює над стратегією переведення, яка «гарантує безпеку бізнесу та продовження операційної діяльності російських підрозділів Kelly Services».

У Kelly Services відмовилися розкривати, на яких умовах компанія буде передана російським власникам і з ким ведуться переговори.

Один із співробітників Kelly Services стверджує, що на покупку компанії є три компанії-кандидати. 

Після завершення переходу підрозділу кадрового агентства російським власникам бренд Kelly більше не буде представлений у росії, писало 12 травня видання The Detroit News із посиланням на заяву Пітера Куіглі, генерального директора компанії Kelly Services.

Kelly Services, зокрема, здійснює підбір постійного персоналу, HR-консалтинг та аутсорсинг бізнес-процесів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло