В росії хочуть зняти всі вікові обмеження для служби в армії

В росії хочуть зняти всі вікові обмеження для служби в армії

Це явно вказує на те, що путінським військам зараз бракує живої сили

В росії хочуть зняти всі вікові обмеження для служби в армії
фото DR

В росії посадовці запропонували новий закон, який усуне вікові обмеження для служби в армії за контрактом, що є ще однією ознакою того, що росія стикається з нестачею піхоти для продовження наступу на Україну, пише The Guardian.

Два члени партії «Єдина Росія», які представили закон, заявили, що цей крок дозволить військовим використати навички професіоналів старшого віку.

 «Для застосування високоточної зброї, експлуатації озброєння та військової техніки потрібні високопрофесійні спеціалісти. Досвід показує, що вони стають такими до 40-45 років», – йдеться у повідомленні.

В даний час укласти перший контракт з армією можуть росіяни віком 18-40 років та іноземці віком 18-30 років.

Військові експерти стверджують, що росія стикається з великими втратами військ та техніки в Україні після низки військових невдач.

У лютому росія ввела у війну близько 80% своїх основних наземних бойових сил – 150 000 осіб. З тих пір минуло 82 дні, і російська армія втратила “третину своєї наземної бойової сили», заявила минулого тижня британська військова розвідка.

Російські військові також зіштовхнулися з проблемами низького морального духу серед своїх військовослужбовців, оскільки з'явилися повідомлення про те, що сотні військовослужбовців не бажають брати участь війні з Україною.

«Росії не вистачає контрактників для стійкої ротації. Війська виснажуються – вони не зможуть підтримувати це протягом тривалого періоду», – сказав військовий аналітик Роб Лі.

путін досі відмовлявся від наказу про загальну мобілізацію в армію та від формального оголошення війни Україні, можливо, побоюючись реакції російського суспільства на це.

Натомість російська влада потихеньку проводить приховану мобілізацію.

Розслідування, проведене російською службою ВВС, показало, що міністерство оборони росії заповнювало сайти з працевлаштування вакансіями, пропонуючи людям без бойового досвіду можливість вступити до армії за вигідними короткостроковими контрактами. Деякі великі державні компанії отримали листи із закликом записати своїх співробітників до армії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло