Найближчим часом російський «Аерофлот» через санкції зіткнеться з нестачею запчастин для своїх літаків – Bloomberg

Найближчим часом російський «Аерофлот» через санкції зіткнеться з нестачею запчастин для своїх літаків – Bloomberg

Через три місяці авіакомпанії доведеться розбирати свої літаки на запчастини

Найближчим часом російський «Аерофлот» через санкції зіткнеться з нестачею  запчастин для своїх літаків – Bloomberg
Фото: AFP

Що сталося. Одна з найбільших російських авіакомпаній «Аерофлот» найближчим часом зіткнеться з нестачею запчастин для своїх літаків.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg.

Деталі. За оцінками експертів компанії IBA, яка спеціалізується на бізнес-аналітиці у галузі авіації, щоб підтримувати свій флот у працездатному стані, «Аерофлоту» через три місяці доведеться почати розбирати частину своїх літаків на запчастини. Замінити продукцію Boeing та Airbus російськими літаками як мінімум найближчим часом не вдасться.

Журналісти також зазначають, що війна поклала край амбітним планам відзначеної міжнародними нагородами російської авіакомпанії, яка мала один з найновіших парків літаків у світі.

Через санкції «Аерофлот» не лише втратив доступ до запчастин для своїх літаків, а й був змушений різко скоротити закордонну маршрутну мережу. На початок російського вторгнення в Україну «Аерофлот» виконував польоти у 56 країн, а на середину травня літав лише у 13 країн. Пасажиропотік авіакомпанії різко впав.

Бекграунд. Нагадаємо, у квітні Європейський союз вніс 21 російську авіакомпанію до «чорного списку» та заборонив їм літати у власному повітряному просторі. До списку потрапили «Аерофлот», «росія», «Побєда», Utair, S7 та інші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло