Ймовірність поширення мавпячої віспи в Україні дуже мала — МОЗ

Ймовірність поширення мавпячої віспи в Україні дуже мала — МОЗ

Україна не є транзитною країною для подорожей у країни Африки

Ймовірність поширення мавпячої віспи в Україні дуже мала  — МОЗ
Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.
Фото: УНІАН

Що сталося. Ймовірність поширення мавпячої віспи в Україні мінімальна.

Джерело. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я  – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Деталі. За його словами, «шанси поширення мавпячої віспи на території України дуже малі. Справді, зараз у світі, зокрема у країнах Європейського Союзу, зареєстровано 258 випадків (включно з підозрами на це захворювання). Проте Україна не є транзитною країною для подорожей у країни Африки».

Кузін зазначає, що цей вірус є стабільним, не так швидко мутує, як, до прикладу, коронавірус, і його перебіг є набагато легшим у порівнянні з натуральною віспою.

Як зазначають у МОЗ, українська система охорони здоров’я вже має вказівки, як діагностувати це захворювання, та перебуває на етапі моніторингу цієї ситуації.

Станом на 24 травня в Україні випадки мавпячої віспи не зафіксовані.

Бекграунд. Нагадаємо, ВООЗ скликала термінове засідання, щоб обговорити спалах мавпячої віспи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло