Столтенберг: Захід набагато сильніший за росію

Столтенберг: Захід набагато сильніший за росію

Глава НАТО стверджує, що росія не повинна добитися свого в Україні

Столтенберг: Захід набагато сильніший за росію
фото Shutterstock

Ніхто не знає, як довго триватиме конфлікт в Україні, але НАТО має об'єднатися, щоб підтримати Україну, заявив генеральний секретар Єнс Столтенберг в інтерв'ю CNBC.

«Захід, партнери НАТО по всьому світу, ми набагато сильніші за росію, тому, поки ми підтримуємо Україну і не беремо участі у війні безпосередньо, ми не беремо участі у війні… тоді ми можемо об'єднатися і протистояти цьому вторгненню», – сказав Столтенберг CNBC у кулуарах Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

Столтенберг наголосив, що росія не повинна «добитися свого» в Україні, оскільки це зробить світ «ще більш небезпечним місцем».

При цьому російське вторгнення в Україну мало для кремля кілька непередбачених наслідків: НАТО стало сильнішим і згуртованішим, ніж в останні роки. 

Також планується розширення Альянсу за рахунок Фінляндії та Швеції, які оголосили про подання заявок на вступ до організації.

Про п'ять найважливіших виграшів від вступу Фінляндії та Швеції до Північноатлантичного військового альянсу в матеріалі “«Стратегічний джекпот НАТО»: як фіни та шведи змінюють баланс сил”.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло