Український спецназ вперше опублікував відео використання американських дронів-камікадзе

Український спецназ вперше опублікував відео використання американських дронів-камікадзе

Україна - перша країна, де SwitchBlade працюють в умовах бойових дій

Український спецназ вперше опублікував відео використання американських дронів-камікадзе
фото DR

Українські військові вперше оприлюднили кадри, на яких спецназ використовує дрони-камікадзе SwitchBlade по російських позиціях. 

За словами українських військових, безпілотник був оснащений потужною вибухівкою, яка завдала шкоди російському танку після того, як влетіла в нього.

“Оператори ССО України розвинули навички з володіння ще одним видом новітнього озброєння. Прикладом цього є чергове знищення ворожого танку разом із живою силою противника. За даними наших воїнів, російські окупанти на одній із позицій спокійно розпивали спиртне, сидячи на броні свого танку. Утім, звичне для росіян заняття було раптово перерване несподіваною атакою з повітря. Сучасний безпілотник-камікадзе, оснащений потужною вибухівкою влетів прямо в танк, завдавши противнику непоправних втрат. Увесь процес знищення противника зняла камера, розташована на дроні-убивці”, – йдеться в повідомленні в соцмережі Facebook.

Дрони-камікадзе

Дрони-камікадзе Сил спеціальних операцій нищать російських окупантів! Оператори ССО України розвинули навички з володіння ще одним видом новітнього озброєння. Прикладом цього є чергове знищення ворожого танку разом із живою силою противника. За даними наших воїнів, російські окупанти на одній із позицій спокійно розпивали спиртне, сидячи на броні свого танку. Утім, звичне для росіян заняття було раптово перерване несподіваною атакою з повітря. Сучасний безпілотник-камікадзе, оснащений потужною вибухівкою влетів прямо в танк, завдавши противнику непоправних втрат. Увесь процес знищення противника зняла камера, розташована на дроні-убивці. Дане відео вперше публікується на широкий загал, але варто відзначити, що бойове застосування БПЛА-камікадзе є сталою практикою для ССО України під час війни з російськими загарбниками. Це гарний приклад того, як допомога іноземних партнерів вкупі з навченістю і професіоналізмом наших воїнів дають позитивні результати на фронті. UPD: знищено два екіпажі😉

Опубліковано 3-й окремий полк СпП імені князя Святослава Хороброго Понеділок, 23 травня 2022 р.

«Бойове застосування БПЛА-камікадзе – постійна практика Сил спеціальних операцій (ССО) у війні з російськими окупантами», – заявили в українських військових. 

«Це гарний приклад того, як допомога іноземних партнерів вкупі з навченістю і професіоналізмом наших воїнів дають позитивні результати на фронті».

У квітні США відправили 100 безпілотників SwitchBlade українським військовим. Невеликі портативні дрони-камікадзе несуть боєголовки та детонують при ударі. За даними компанії, що виробляє дрони, найменша модель може вразити ціль на відстані до 10 км.

Раніше зазначалося, що ці дрони хоча й пройшли успішні випробування під час навчань, однак досі не застосовувалися в бою. Україна – перша країна, де SwitchBlade працюють в умовах бойових дій.

Нагадаємо, $17,8 млн виділили США на відправку безпілотників Switchblade в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло