Nike йде з росії

Nike йде з росії

Компанія не продовжила франчайзингову угоду з IRG, якій належить найбільша в країні монобрендова мережа магазинів ритейлера

Nike йде з росії
Фото: delphipages.live

Стало відомо, що компанія Nike не продовжила франчайзингову угоду з Inventive Retail Group (IRG), якій належить найбільша в країні монобрендова мережа магазинів американського ритейлера.

Джерело. Про це йдеться в листі президента IRG Тихона Смикова співробітникам компанії, передає Reuters.

Деталі. В листі зазначається, що Nike не може «в найближчому майбутньому» організувати постачання товарів до росії.

«У міру вичерпання товарних запасів IRG буде змушена закрити всі свої магазини під цим брендом», – пише Смиков, додаючи, що для нього ця новина «такий самий удар, як і для всіх співробітників».

«Ми розпочинали спільний бізнес у 2012 р., з любов'ю вибудовували в країні найкращу мережу магазинів і в результаті 10 років опинилися в ситуації, коли даний бізнес не може існувати», – резюмує він.

PR-директор IRG Людмила Семушина підтвердила, що постачання продукції Nike припинено, а сам товар перебуває у дефіциті.

Непродовження угоди з IRG загалом може означати відхід Nike з російського ринку, вважає директор ритейл-департаменту Core.XP Марина Малахатько. У березні 2022 р. компанія вже заявляла, що «не може гарантувати доставлення товарів покупцям у росії».

Nike зупинила постачання, припинила роботу російського інтернет-магазину та доставлення до регіону, а також тимчасово закрила всі магазини у прямому управлінні.

Бекграунд. Нагадаємо, що Starbucks йде з росії майже через 15 років роботи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло