Samsung та Apple сподіваються на відновлення продажів у росії

Samsung та Apple сподіваються на відновлення продажів у росії

Компанії подають заявки на продаж техніки в Євразійському союзі

Samsung та Apple сподіваються на відновлення продажів у росії
Фото: depositphotos.com

Що сталося. Виробники електроніки Samsung та Apple на тлі зупинення постачання техніки до росії подають заявки на документи, які дозволяють продавати гаджети в Євразійському економічному союзі ( ЄАЕС).

Джерело. Про це повідомляє «Коммерсант». 

Докладно. Як зазначає видання, виробники реєструють нову техніку (телефони, монітори, телевізори та іншу побутову техніку). Зокрема, оформлено декларацію на телефон Galaxy A13 5G, який ще не доступний у Європі. Також декларацію оформлено на ще не анонсовані моделі, яким сайт SamMobile дав назви Galaxy A04 та A13s. Їхні випробування проходили 16 травня в центрі № 300 Ростест-Москва.

«Еппл Рус» також зазначена заявником у деклараціях, оформлених з 10 по 21 березня на техніку, що не надійшла до росії. Зокрема, на комп'ютер Mac Studio, монітор Studio Display та інші пристрої.

За оцінками аналітиків, сертифікати відповідності діють на території всього Євразійського економічного союзу та можуть оформлятися для продажу у Білорусі, Вірменії, Казахстані та Киргизстані.

Отже, бренди розраховують на підтримку тих, хто планує ввозити пристрої до рф, або на відновлення постачань.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло