ВДВ росії брали участь в операціях, що закінчилися тактичними провалами та значними втратами

ВДВ росії брали участь в операціях, що закінчилися тактичними провалами та значними втратами

Мова про невдалу спробу наступу на Київ через Гостомель, зупинку руху на Ізюмському напрямку, невдачі при переправі через Сіверський Донець

ВДВ росії брали участь в операціях, що закінчилися тактичними провалами та значними втратами
Фото ілюстративного характеру.
Фото: wikipedia.org

Що сталося. Повітряно-десантні сили Росії (ВДВ) брали активну участь у кількох операціях російсько-української війни, що закінчилися тактичними провалами. Елітні російські війська зазнали значних втрат.

Джерело. Про це повідомляє Міноборони Великобританії.

Деталі. Мова про невдалу спробу наступу на Київ через аеродром Гостомель у березні, зупинку руху на Ізюмському напрямку у квітні, а також невдачі при переправі через річку Сіверський Донець.

Російська доктрина передбачає залучення ВДВ у найскладніших операціях. 45 000 військовослужбовців ВДВ – це здебільшого контрактники. Його члени мають елітний статус і отримують додаткову оплату.

Що це означає. «ВДВ залучають у місіях, які краще підходять для важкої бронетехніки, тож це призвело до важких втрат рф. Ці показники, ймовірно, показують стратегічно неправильне управління цим потенціалом і нездатність росії забезпечити перевагу в повітрі.

Неповна зайнятість ВДВ в Україні показує, як значні інвестиції Путіна у збройні сили протягом останніх 15 років призвели до незбалансованості загальних сил. Нездатність передбачити опір українців призвела до значних втрат у багатьох елітних підрозділах росії», – пояснили у Міноборони Британії.

Бекграунд. Нагадаємо: станом на сьогодні ворог втратив близько 29 600 військових особового складу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло