Україна через Секретаріат Energy Community отримала аварійне енергообладнання від 13 країн Європи

Україна через Секретаріат Energy Community отримала аварійне енергообладнання від 13 країн Європи

Пожертвування обладнання необхідні для підтримки працездатності енергетичної інфраструктури країни

Україна через Секретаріат Energy Community отримала аварійне енергообладнання від 13 країн Європи
Фото: shutterstock

Що сталося. Україна через Секретаріат Енергетичного співтовариства (Energy Community), на базі якого створено оперативну групу з підтримки України (USTF), отримала допомогу з енергетичного обладнання від 13 країн Європи.

Джерело. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна». 

Докладно. «USTF, до якої входять енергетичні експерти з України та Секретаріату Energy Community, вже допомогла компаніям із тринадцяти європейських країн передати Україні критично важливе енергетичне обладнання. Приблизно 200 метричних тонн аварійного обладнання вже в дорозі або доставлено», – сказав директор Секретаріату Артур Лорковські. 

За його словами, цільова група постійно вивчає можливість зв'язку із новими асоціаціями та бізнесом у Європі для підтримки України спеціалізованим енергетичним обладнанням.

Керівник робочої групи підтримки України, старший експерт з енергетики Адам Балог зазначив, що цільова група встановила прямі робочі відносини з Координаційним центром реагування на надзвичайні ситуації Європейської комісії (ERCC) та може надавати запити на транспортування відповідно до Механізму цивільного захисту Європейського Союзу (UCPM) .

Секретаріат наголосив, що у переліку необхідного Україні аварійного енергетичного обладнання налічується понад 10 000 найменувань і закликав європейські компанії надавати допомогу, звернувшись на спеціально виділену для цього адресу електронної пошти.

«Пожертвування енергетичного обладнання вкрай необхідні для підтримки працездатності енергетичної інфраструктури України та відновлення енергопостачання сотень тисяч сімей і підприємств», – наголосили в Секретаріаті.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло