У Чечні викрадають чоловіків і змушують їхати воювати проти України

У Чечні викрадають чоловіків і змушують їхати воювати проти України

Чоловіків хочуть відправляти у якості «добровольців»

У Чечні викрадають чоловіків і змушують їхати воювати проти України
Фото: ТАСС

Що сталося. У Чеченській республіці у рф викрадають чоловіків для того, щоби потім примусити їх їхати воювати проти України.

Джерело. Про це повідомляє видання «Кавказ.Реалии».

Деталі. За словами декількох чеченських правозахисних організацій, викрадених змушують підписувати контракт під загрозою провести невизначений час у таємних в'язницях.

Відомо про сотні викрадених людей із різних районів Чечні – наприклад, в одній із нелегальних в'язниць утримуються 100 осіб, в іншій – 30. Про це повідомляють чоловіки, які стали свідками такої «мобілізації».
У правозахисній асоціації «Вайфонд» заявили, що останнім часом до них надійшли вже десятки звернень від жителів Чечні, які заявляли про примусове відправлення на війну проти українців.

Серед тих, кого силою змушують стати «добровольцями», є навіть люди з обмеженими можливостями, а є і держслужбовці, яких зобов'язали підписати «заяву» про вступ до «добровольців».

«Їм та їхнім сім'ям погрожують, змушуючи підписувати папери. Хоча вони категорично не хотіли їхати на війну, це проти їхньої волі. Більше того, у разі поранення чи смерті в документах прописані вкрай маленькі суми, не ті, про які оголошує пропаганда», – розповіли у «Вайфонді».

Бекграунд. Нагадаємо, російські підрозділи, які підпорядковуються голові Чеченської Республіки рф Рамзану Кадирову на війні з Україною щодня зазнаютьвтрат пораненими і загиблими, однак це добре приховується PR-технологіями.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло