Литва запустила краудфандінг для купівлі дрону Bayraktar для України

Литва запустила краудфандінг для купівлі дрону Bayraktar для України

За мету поставили зібрати 5 млн євро

This material is also available in English
Литва запустила краудфандінг для купівлі дрону Bayraktar для України
Facebook Andrius Tapinas

Мабуть, ніколи раніше жодне озброєння не набувало такого культового статусу, як український парк безпілотників Bayraktar.

Вперше поставлені в Україну в 2019 році, безпілотники TB2 турецького виробництва відіграли ключову роль в обороні країни з початку вторгнення.

Завдяки ефективності, з якою вони вражають танки та бронетехніку, безпілотники стали настільки популярними, що українці тепер називають на їхню честь своїх домашніх тварин.

Литовський телеведучий збирає гроші, щоб купити ще один «Байрактар» для захисників України, пише Sky News.

Журналіст Андрюс Тапінас має намір зібрати 5 млн євро і мати змогу купити ще один дрон. Андрюс стверджує, що за перші 24 години зібрав майже 1,9 млн євро.

Він написав у Facebook: «Нехай наш Байрактар літає над непереможною Україною. Нехай настане та година, коли Литва та Україна разом піднімуть свої мечі».

“Ми не збираємось стояти і дивитися, як стара Європа не хоче допомагати Україні. Ні, литовці збираються купити Bayraktar для України.

Bayraktar ​​- кинджал в ночі, жах російської армії. Озброєні бомбами та ракетами, що посилають загарбникам вогняні та смертельні побажання.

Ніколи народ однієї країни не наважувався купити важку військову машину, щоб захистити іншу країну. До сьогодні.

Литовці купують Bayraktar для України, і ми на марші!

Нам потрібно 5 млн євро. Це приголомшлива сума, але за 24 години ми вже зібрали понад 1,6 млн євро.

Литва єдина. Вкладають свій внесок усі – міністри та медсестри, відомі співаки та студенти, бізнесмени та вчителі. Навіть діти дістають свої заощадження та просять батьків передати їх на Bayraktar замість того, щоб купувати скіни Fortnite.

Полювання на Bayraktar отримало зелене світло від міністерств оборони Литви та Туреччини, а також від виробників Bayraktar.

Краудфандінгом займається незалежне інтернет-телебачення «Liberty TV». Ми повністю законні та прозорі, ми зібрали 2,5 млн євро на боротьбу з Covid, вже купили тисячі жилетів, касок та два сучасні розвідувальні дрони для України, організували «Шлях свободи» на підтримку протестів у Білорусі. Ми є мечем громадських дій у Литві”, – написав автор ініціативи.

Нагадаємо, на початку травня ЗСУ знищили два російські катери типу Раптор завдяки “Байрактарам”.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло