Росіяни обіцяли маріупольцям компенсацію за житло, якщо ті напишуть, що його зруйнували ЗСУ. Але надурили

Росіяни обіцяли маріупольцям компенсацію за житло, якщо ті напишуть, що його зруйнували ЗСУ. Але надурили

Надати оригінали документів з правом власності на житло неможливо, адже вони всі згоріли

Росіяни обіцяли маріупольцям компенсацію за житло, якщо ті напишуть, що його зруйнували ЗСУ. Але надурили
фото DR

Російська окупаційна влада пообіцяла жителям Маріуполя, що виплатить їм компенсацію за зруйноване житло і будинки, якщо вони напишуть заяву, де обов'язково вкажуть, що їхнє житло було зруйновано через обстріли Збройних сил України.

На ділі ж виявилося, що отримати таку компенсацію практично неможливо, і оголошена ця ініціатива була виключно для того, щоб отримати нібито письмові підтвердження, що ЗСУ завдали місту руйнувань. 

Про це написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Гучні анонси росії про глобальне відновлення, відбудову та компенсацію за зруйноване житло #несподівано (насправді – ніт) обернулися великим обманом. Питання в тому, що міністерство будівництва так званої днр випустило роз’яснення, що для отримання компенсації від росії власники зруйнованого житла в Маріуполі мають подати оригінали документів, що підтверджують право власності. Не складно здогадатись, що всі документи в людей перетворились на попіл або назавжди заховані під завалами. Отримати копії або навіть роздракувати виписки з реєстрів – неможливо”, – описав ситуацію Андрющенко.

За його словами, зараз окупаційну адміністрацію Маріуполя закидують скаргами, але ті лише розводять руками, киваючи в бік Донецька. 

“Приймальні пушиліна (той самий бік, куди кивають маріупольські колаборанти) в свою чергу теж пожимають плечима і кажуть, що це рішення росії.  Коло замкнулось. 

В підсумку, лише росія знову в прибутку, отримавши тисячі сфабрикованих, але власноруч заповнених свідчень про фейкові злочини української армії”, – зазначив Андрющенко.

Раніше він повідомив, що в Маріуполі на вулицях окупанти встановили 12 екранів, на яких крутять російську пропаганду.

Нагадаємо, у Маріуполі знайшли ще одне поховання 70 загиблих під завалами людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло