Тайвань заборонив експорт сучасних чипів до росії та білорусі

Тайвань заборонив експорт сучасних чипів до росії та білорусі

Компаніям із цих країн заборонено купувати мікропроцесори або мікросхеми

Тайвань заборонив експорт сучасних чипів до росії та білорусі
Фото: depositphotos.com

Що сталося. Міністерство економіки Тайваню заборонило експорт сучасних чипів до росії та білорусі у відповідь на вторгнення рф в Україну. 

Джерело. Про це повідомляє Taiwan News. 

Докладно. Зокрема, цього тижня Міністерство економіки Тайваню опублікувало перелік стратегічних високотехнологічних товарів, які заборонено експортувати до росії. Їхній експорт також буде неможливий до білорусі, оскільки вона може допомогти росії обійти санкції.

Зазначається, що компаніям із цих двох країн тепер заборонено купувати мікропроцесори або мікросхеми тайванського виробництва, які мають такі характеристики: швидкість продуктивності 5 гігафлопс або вище; тактова частота електронного компонента понад 25 МГц; один або більше портів та інтерфейсів забезпечує швидкість передачі між компонентами 2,5 МБ/с або більше; понад 144 контакти, або якщо основний час затримки поширення сигналу при перемиканні менший за 0,4 наносекунди.

Крім того, Тайвань більше не продаватиме цим країнам обладнання для виробництва чипів. Йдеться, зокрема, про сканувальні електронні мікроскопи.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, Тайвань обмежив експорт високотехнологічних товарів до рф і білорусі

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло