Влада штату Нью-Йорк заборонила відкриття ферм з видобутку біткоїнів

Влада штату Нью-Йорк заборонила відкриття ферм з видобутку біткоїнів

Багато майнерів із Китаю перебралися в Нью-Йорк, що викликало невдоволення місцевих жителів

Влада штату Нью-Йорк заборонила відкриття ферм з видобутку біткоїнів
фото Shutterstock

Сенат штату Нью-Йорк ухвалив закон, який забороняє відкриття нових майнінгових ферм, що працюють на вуглецевій енергії. Ця ініціатива, яка також ініціює дослідження впливу ферм для майнінгу на навколишнє середовище, була ухвалена Державною асамблеєю штату на початку цього року, пише The Verge.

Після схвалення сенатом законопроект було направлено на затвердження губернатору Кеті Хокул.

Після того, як минулого року влада Китаю запровадила серйозні обмеження на видобуток криптовалюти, великі майнінгові ферми переїхали в інші країни, серед яких США стали одним із найпривабливіших місць. 

У штаті Нью-Йорк значна частина енергії виробляється гідроелектростанціями. Крім того, на території штату чимало занедбаних заводів, які працюють на викопному паливі та підходять для розміщення обладнання для майнінгу. 

Все це швидко зробило Нью-Йорк одним із центрів з видобутку біткоїнів.

Повернення в експлуатацію промислових об'єктів, що працюють на вугіллі, викликало негативну реакцію з боку місцевих жителів та захисників довкілля. Вони стурбовані тим, що заводи, які знову працюють завдяки біткоїнам, завдадуть шкоди навколишньому середовищу та підірвуть зусилля держави щодо боротьби зі зміною клімату. 

Схвалений сенатом законопроект передбачає запровадження дворічного мораторію на відкриття нових майнінгових ферм на особливо енергоємному алгоритмі proof-of-work. Цей алгоритм лежить в основі двох найбільших криптовалют – біткоїну та Ethereum.Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло