У Німеччині у залізничній катастрофі загинули дві переселенки з України

У Німеччині у залізничній катастрофі загинули дві переселенки з України

Трагедія сталася у баварському окрузі Гарміш-Партенкірхен

У Німеччині у залізничній катастрофі загинули дві переселенки з України
Фото: AFP

Що сталося. У Німеччині зійшов з колії поїзд  – через аварію загинули дві українки, а поранення загалом отримали понад 40 людей.

Джерело. Про це повідомляє німецьке видання Bild з посиланням на інформацію Міністерства праці і соціальних питань Німеччини.

Деталі. Зазначається, що поїзд, у якому було близько 140 пасажирів, їхав у Мюнхен. Під час аварії з колії зійшли три 50-тонні вагони. Що стало причиною катастрофи – досі невідомо. Міністр транспорту Баварії Крістіан Бернрайтер каже, що найбільш ймовірні причини – технічна несправність поїзда або колії.

Загиблі українки були біженками. Вони жили у місцевих сім'ях, які їх прийняли після початку повномасштабної війни в Україні. Посол України у Німеччині Андрій Мельник каже, що у кожної із загиблих українок залишилася неповнолітня дитина. Вони зараз перебувають у супроводі близьких дорослих.

Також посол запевняє, що українське генконсульство у Мюнхені вже зв'язалося з родинами загиблих. Їхні чоловіки планують приїхати в Німеччину, однак наразі розв'язують проблему перетину кордону.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло