Huawei почала закривати магазини в росії через дефіцит продукції

Huawei почала закривати магазини в росії через дефіцит продукції

Причиною стала відсутність товарів, через що утримувати магазини стало невигідно

Huawei почала закривати магазини в росії через дефіцит продукції
фото DR

Китайська компанія Huawei почала закривати магазини у росії, пише The Insider з посиланням на державне “РИА Новости» з посиланням на джерело, близьке до компанії.

За словами джерела, основна причина закриття полягає у дефіциті продукції на складах, а також зниженні попиту на смартфони. Співрозмовник додав, що найближчими місяцями Huawei продовжить закривати свої магазини.

З 19 офіційних магазинів, які працювали в росії до початку війни, вже закрилися чотири торгові точки, розташовані в Москві, Новокузнецьку, Уфі та Ростові-на-Дону.

Водночас джерело РБК повідомило, що компанія не має власних магазинів у росії. За його словами, це бізнес партнерів, які вирішили закрити частину торгових точок. Причиною стала відсутність товарів, через що утримувати магазини стало невигідно.

З кінця березня Huawei відправила частину співробітників московського офісу на віддалену роботу і припинила укладати нові контракти на постачання гаджетів, а також мережевого обладнання російським операторам.

Джерела видання пов'язали заморожування оформлення поставок із санкціями США проти росії.

Як зазначив один із співрозмовників, заборона на використання американських технологій стосується не лише обладнання, в якому вони використовуються, а й інфраструктури для його виробництва.

Нагадаємо, з App Store видалили мобільний додаток російського «Сбербанку».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло