Притула планує заробити на аукціоні мільйон доларів на 50 «Валькірій» для ЗСУ

Притула планує заробити на аукціоні мільйон доларів на 50 «Валькірій» для ЗСУ

Завтра, 15 червня, відбудеться фінал аукціону, який проходитиме в режимі онлайн з 19:30

Притула планує заробити на аукціоні мільйон доларів на 50 «Валькірій» для ЗСУ
Фото: Facebook/Сергій Притула

Що сталося. Під час аукціону, де будуть виставлені десять картин українських сучасних митців, волонтери хочуть заробити майже мільйон доларів на закупівлю для ЗСУ безпілотників «Валькірія».

Джерело. Про це під час брифінгу повідомив засновник благодійного фонду Сергій Притула.

Коментар. «У нас є амбітний план реалізації цього аукціону, на який ми відібрали 10 картин сучасників українських митців. Перелік досить вагомий цих людей... Усі вони об’єднані спільною тематикою боротьби України за свободу, за незалежність. Ми зараз маємо синергію з нашими колегами, з фондом Армія-SOS», – розповів Притула, додавши, що наразі великий інтерес для армії становлять безпілотники «Валькірія», які планують замовити та закупити для фронту на кошти, що будуть зібрані під час аукціону.

Притула також відзначив, що контрактування БПЛА вітчизняного виробництва мають переваги, адже серед українських військових багато фахівців, які вже вміють керувати такими безпілотниками і не треба витрачати час на їх підготовку.

Водночас волонтери вимушені закуповувати безпілотники й за кордоном, оскільки вітчизняні виробники не встигають задовольняти попит для фронту.

«В середньому 3–4 тижні йде на навчання пілотів управління цими БПЛА. Тому, коли ми почули, що наші колеги можуть досить оперативно забезпечити виробництво 50 комплексів цих БПЛА і навчити льотні групи, ми вирішили, що це може бути чудовим проєктом співпраці. З боку «Фонду Притули» буде забезпечена фінансова сторона, плюс ми забезпечимо ці льотні групи транспортом, яким вони потім зможуть перевозити ці комплекси.

Своєю чергою наші колеги їх вироблять і підготують групи, які ними будуть управляти. На все це потрібно близько мільйона доларів, і я дуже хотів би, я про це мрію, ну, якщо не все повністю, то хоча б частину цього бюджету ми змогли б закрити коштом цього аукціону, який зараз триває», – повідомив Притула.

Він нагадав, що на сайті аукціонного дому «Дукат» можна зареєструватись та дізнатись поточний стан справ по ставках за той чи інший лот. Завтра, 15 червня, відбудеться фінал аукціону, який проходитиме в режимі онлайн о 19:30.

Бекграунд. Нагадаємо: разом з Притулою гурт Kalush Orchestra продав на благодійному аукціоні кришталевий мікрофон за перемогу на «Євробаченні-2022» за $900 000, щоб зібрати гроші для української армії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло