Нерухомість «Промінвестбанку» вперше виставлять на аукціон з оренди

Нерухомість «Промінвестбанку» вперше виставлять на аукціон з оренди

Строк оренди кожного з п’яти виставлених об’єктів нерухомості складає шість місяців

Нерухомість 	«Промінвестбанку» вперше виставлять на аукціон з оренди
Фото: ukrinform.ua

Стало відомо, що 17 червня в системі Prozorro.Продажі відбудуться перші аукціони з передачі в оренду нерухомого майна АТ «Промінвестбанк», що перебуває в ліквідації.

Джерело. Про це повідомила пресслужба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Деталі. Зазначається, що це перші аукціони з оренди майна банків, що передали в управління Фонду з дня запровадження воєнного стану в Україні.

Згідно з повідомленням, на аукціони виставлять п’ять об’єктів нерухомості:

  1. Право оренди нерухомого майна, а саме: частини першого поверху, площею 2 177,3 кв. м, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Нікополь, проспект Трубників, будинок 11 б.
  2. Право оренди нерухомого майна, а саме: частини площ підвалу, першого та другого поверхів, загальною площею 1850,6 кв. м, майнового комплексу, що знаходиться за адресою: м. Київ, вулиця Ризька, будинок 12.
  3. Право оренди нерухомого майна, а саме: нежитлове приміщення, площею 264,8 кв. м, що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Обухів, вул. Київська,119/7.
  4. Право оренди нерухомого майна, а саме: частина першого поверху, площею 192,6 кв.м, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вулиця Воскресенська, будинок 17.
  5. Право оренди нерухомого майна, а саме: частина даху нежитлового будинку, площею 3 кв. м, що знаходяться за адресою: м. Київ, вулиця Малопідвальна, будинок 8.

Строк оренди кожного з об’єктів складає шість місяців.

«Аукціони з передачі в оренду нерухомості пройдуть відкрито і прозоро, за голландською моделлю, тобто, з покроковим зниженням стартової ціни. Орендарем може стати кожен охочий, скориставшись одним з офіційних торгових майданчиків, авторизованих у системі Prozorro.Продажі», – повідомили у ФГВФО.

Бекграунд. Раніше Нацбанк відніс «Промінвестбанк» до категорії проблемних, оскільки банк не дотримувався нормативного значення коефіцієнта чистого стабільного фінансування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло