За підсумками зустрічі Зеленського з європейськими лідерами: Україна має стійку підтримку міжнародної коаліції
Європа, як зазначив Єрмак, на сьогодні разом з Україною

Що сталося. Зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном, канцлером Німеччини Олафом Шольцом, прем'єр-міністром Італії Маріо Драгі та президентом Румунії Клаусом Йоганнісом завершилася.
Джерело. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Деталі. При цьому він наголосив, що Україна має стійку підтримку міжнародної коаліції.
«Європа на сьогодні разом із Україною», – зазначив голова ОП.
Він також повідомив, що українська сторона передала лідерам держав повний пакет санкційних пропозицій проти Росії, які підготувала міжнародна група Макфола-Єрмака.
«Маємо посилювати тиск на агресора, працювати над сьомим пакетом санкцій із газовим ембарго», – написав Єрмак у телеграмі.
Бекграунд. Нагадаємо: Зеленських привітав партнерів у Маріїнському палаці. Європейські політики перейшли до спільних переговорів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].