Мін'юст США повідомив про знищення глобальної російської хакерської мережі

Мін'юст США повідомив про знищення глобальної російської хакерської мережі

Жертвами RSocks стали кілька великих державних і приватних організацій у США

Мін'юст США повідомив про знищення глобальної російської хакерської мережі
Фото: tempting.pro

Що сталося. Міністерство юстиції США спільно з партнерами з правоохоронних органів ФРН, Нідерландів та Великобританії ліквідували інфраструктуру російського ботнету RSOCKS, що зламала мільйони комп'ютерів по всьому світу.

Джерело. Про це повідомляє прокуратура Південного округу Каліфорнії.

Докладно. Ботнет RSOCKS, керований російськими кіберзлочинцями, спочатку був націлений на широкий спектр пристроїв, зокрема промислові системи управління, маршрутизатори, пристрої потокової передачі аудіо й відео, інтелектуальні відкривачі гаражних воріт тощо. Згодом він розширив свою шкідливу дію на пристрої Android та комп'ютери.

За словами спеціального агента Стейсі Мой, операція ФБР і відділу комп'ютерних злочинів та інтелектуальної власності кримінального управління міністерства юстиції США «зруйнувала дуже складну російську організацію, яка проводила кібератаки в Сполучених Штатах і за кордоном».

Ботнет – це група зламаних пристроїв, підключених до інтернету, які контролюються без відома власника і зазвичай використовуються із зловмисною метою. Серед пристроїв RSocks, зокрема, годинники, маршрутизатори, системи відмикання гаражів, пристрої Android та комп’ютери.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло