У рф неможливо активувати частину смартфонів Samsung, завезених по «паралельному імпорту»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У рф неможливо активувати частину смартфонів Samsung, завезених по «паралельному імпорту»

У травні до рф у такий спосіб потрапило 45 000 – 50 000 смартфонів Samsung

У рф неможливо активувати частину смартфонів Samsung, завезених по «паралельному імпорту»

Що сталося. Частину смартфонів Samsung, завезених до рф у межах «паралельного імпорту», неможливо активувати в країні.

Джерело. Про це повідомляють «Ізвестія» з посиланням на джерело, близьке до одного з ритейлерів, та експертів у галузі абонентського обладнання.

Докладно. Як заявив провідний аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін, проблема стосується приблизно 20% смартфонів компанії, що ввозяться в країну по «паралельному імпорту». У травні до рф у такий спосіб потрапило 45 000 – 50 000 смартфонів Samsung, уточнив він.

Виробник вимагає, щоб смартфон активували лише в країнах, для продажу яких він призначений. При спробі вставити SIM-карту російського оператора в новий смартфон, він блокується. Розблокувати телефон можна лише в сервісному центрі за 5000 рублів, але доведеться чекати близько двох тижнів. Щоб активувати пристрій, можна також вставити SIM-карту оператора, що працює в географічній зоні, куди Samsung офіційно відвантажив гаджет, і проговорити кілька хвилин.

У службі техпідтримки Samsung підтвердили, що бажано активувати новий смартфон у країні, де його було придбано. Джерело, близьке до одного з продавців телефонів, заявило виданню, що труднощі з активацією могли виникнути в декількох десятків тисяч покупців пристроїв Samsung, ввезених по «паралельному імпорту».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло