Ткаченко хоче оскаржити рішення перенести «Євробачення» з України до Великої Британії

Ткаченко хоче оскаржити рішення перенести «Євробачення» з України до Великої Британії

Він зазначив, що Україна не згодна «з характером прийняття такого рішення»

Этот материал также доступен на русском языке
Ткаченко хоче оскаржити рішення перенести «Євробачення» з України до Великої Британії

Що сталося. Міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко хоче оскаржити рішення перенести музичний конкурс «Євробачення-2023» з України до Великої Британії.

Джерело. Про це він заявив на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Деталі. За його словами, «Україна не згодна з характером прийняття  такого рішення – коли нас поставили перед фактом без обговорень можливостей інших варіантів».

Ткаченко вважає, що проведення «Євробачення-2023» в Україні – «це потужний сигнал для всього світу, що він підтримує Україну зараз».

Міністр культури зазначив, що «ми будемо вимагати змінити це рішення, тому що вважаємо, що зможемо виконати всі взяті на себе зобов’язання, про що було неодноразово наголошено Європейській мовній спілці». Ткаченко додав, що український уряд надав у вказані терміни відповіді й гарантії по безпекових нормах. Крім того, Україна вже надала пропозиції можливих місць проведення пісенного конкурсу.

Зазначається, що Україна буде вимагати додаткових перемовин з Європейською мовною спілкою стосовно проведення музичного конкурсу «Євробачення-2023».

Бекграунд. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пісенний конкурс «Євробачення-2023» проводитимуть не в Україні, а у Великій Британії, яка цьогоріч посіла 2 місце на пісенному конкурсі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло