Уряд розширив перелік пунктів пропуску для розмитнення імпортних авто

Уряд розширив перелік пунктів пропуску для розмитнення імпортних авто

Кабмін дозволив ввезення імпортних транспортних засобів через низку морських пунктів пропуску

Уряд розширив перелік пунктів пропуску для розмитнення імпортних авто
Фото: flickr.com

Стало відомо, що Кабінет Міністрів розширив перелік пунктів пропуску, через які на період воєнного стану дозволено перевозити транспортні засоби, придбані за кордоном.

Джерело. Про це йдеться в розпорядженні уряду №479-р від 14 червня 2022 року.

Деталі. Згідно з документом, Кабмін дозволив переміщення транспортних засобів, придбаних за межами митної території України у міжнародномих пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Устилуг», «Грушів» та «Малий Березний».

Також уряд дозволив ввезення імпортних транспортних засобів через низку морських пунктів пропуску, зокрема Чорноморський рибний порт, Чорноморський судноремонтний завод, Одеський морський торговельний порт, морський порт «Південний», Ренійський, Усть-Дунайський, Білгород-Дністровський морські порти, Ізмаїльський морський торговельний порт, Чорноморський морський порт, а також поромний комплекс «Орлівка».

Бекграунд. Нагадаємо, що Україна та ЄС погодили текст Угоди про лібералізацію автоперевезень, який передбачає виконання двосторонніх та транзитних перевезень українськими перевізниками без дозволів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло