Верховна Рада заборонила російську музику у громадському просторі

Верховна Рада заборонила російську музику у громадському просторі

Відповідний закон ухвалили 19 червня

This material is also available in English
Верховна Рада заборонила російську музику у громадському просторі
Фото: Pexels

Що сталося. Верховна Рада України заборонила російську музику у громадському просторі і в українських медіа.

Джерело. Про це йдеться у картці законопроєкту «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора».

Деталі. Зазначається, що публічне виконання та демонстрація, а також використання фонограм, відеограм та музичних кліпів виконавців, які підтримують російську агресію, будуть заборонені. Обмеження діятимуть на період до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку росії.

В Україні окремо створять список виконавців, які засуджують агресію рф і їхні композиції можуть лунати на радіо та в публічному просторі. Крім того, у законі є заборона відтворювати музику та фільми у салоні автобусів та таксі без згоди пасажирів.

Частка українських пісень має сягати як мінімум 40% від кількості композиції радіомовлення.
Також державною мають говорити у 75% добового обсягу теле- та радіоефірів.

Бекграунд. Нагадаємо, парламент Республіки Молдова ухвалив закон про безпеку інформаційного простору, спрямований на боротьбу з дезінформацією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло