Верховна Рада звільнила військових від сплати військового збору

Верховна Рада звільнила військових від сплати військового збору

Автори законопроєкту вважають сплату військового збору військовими несправедливою

Верховна Рада звільнила військових від сплати військового збору
Фото: minfin.com.ua

Що сталося. Верховна Рада ухвалила законопроєкт, яким звільнила військовослужбовців від сплати військового збору.

Джерело. Про це йдеться у картці законопроєкту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в бойових діях в умовах воєнного стану».

Деталі. Від сплати збору звільнять військових Збройних сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби; рядових, начальників і працівників Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, а також інших утворень, які беруть участь у забезпечення національної безпеки та відсічі російської агресії.

Автори законопроєкту кажуть, що вважають сплату військового збору військовими несправедливою. Пояснюють це тим, що цей податок запроваджений саме для забезпечення військовослужбовців.

Бекграунд. Нагадаємо, 19 червня Верховна Рада також заборонила російську музику у громадському просторі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло