Суд заборонив політичну партію «Опозиційна платформа – за життя» – СБУ

Суд заборонив політичну партію «Опозиційна платформа – за життя» – СБУ

Діяльність представників цієї політичної сили створювала реальні загрози національним інтересам, безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України

Суд заборонив політичну партію «Опозиційна платформа – за життя» – СБУ
Фото: slovoidilo.ua

Стало відомо, що восьмий апеляційний адміністративний суд Львова прийняв рішення про заборону політичної партії «Опозиційна платформа – за життя».

Джерело. Про це повідомляє Служба безпеки України.

Деталі. Суд розглядав звернення, підготовлене на підставі указу Президента, рішення РНБО та відповідного реагування СБУ на загрози національній безпеці.

Підставами для заборони партії стали матеріали СБУ щодо причетності провідних функціонерів «ОПЗЖ» до:

  • дестабілізації суспільно-політичної ситуації в державі;
  • поширення антиукраїнської пропаганди щодо зміни конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності України;
  • пропаганди війни, насильства.

Зазначається, що умовах військової агресії рф діяльність представників цієї політичної сили створювала реальні загрози національним інтересам, безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України.

Представники «ОПЗЖ» фактично ретранслювали офіційну позицію країни-агресора щодо України, демонстративно підтримували та популяризували агресивну антиукраїнську політику росії.

Бекграунд. Нагадаємо, що в Україні заборонили ще одну партію – «Соціалістичну партію». Її керівником був державний зрадник Ілля Кива.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло