Зеленський: Закінчення війни «залежить від уваги всього світу»

Зеленський: Закінчення війни «залежить від уваги всього світу»

Президент звернувся до учасників Міжнародного фестивалю «Каннські леви»

Зеленський: Закінчення війни 	«залежить від уваги всього світу»
фото Eamonn M. McCormack/Getty Images/Cannes Lions

Що сталося. Президент України Володимир Зеленський закликав творчих кінематографістів робити більше для «просування української хоробрості» під час звернення до Міжнародного фестивалю креативної індустрії «Каннські леви».

Джерело: Офіційний сайт Президента України, CNN.

Пряма мова. «Кінець цієї війни та її обставини залежать від уваги всього світу. І тому мені потрібні союзники. Нам потрібні такі люди, як ви», – заявив Зеленський у відеозверненні у вівторок.

«Адже ми боремося за свободу не тільки для себе – ми боремося за свободу всього демократичного світу, усіх, хто навіть уявити собі не може, які масштаби тиранії й цензури існують у росії. Зараз ви можете, просто застосовуючи ваші професійні якості, принести мир у Європу», – наголосив глава держави.

«Я вірю, що сила людської креативності більша, ніж сила ядерної держави, яка застрягла в минулому, – сказав Зеленський. – Говоріть про Україну. Не дозволяйте світу переключатися на щось інше».

Бекграунд. За 117 днів війни росії в Україні Зеленський виголосив понад 70 промов у всьому світі, у тому числі в парламентах, міжнародних організаціях та на бізнес-форумах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло