Окупанти влаштовують витоки газу в луганських багатоповерхівках для мобілізації чоловіків – СБУ
Військовополонений із Луганська, мобілізований до лав рашистів, закликав земляків ховатися від війни

Стало відомо, що окупанти влаштовують витоки газу в луганських багатоповерхівках, аби вигнати на вулицю чоловіків, які ховаються від мобілізації.
Джерело. Про це Службі безпеки України розповів військовополонений із Луганська, мобілізований у квітні цього року.
Деталі. «В одному з багатоквартирних будинків зробили витік газу. Жінок та дітей окремо, а потім чоловіків позабирали до автобусів», – розказує загарбник.
Зазначається, що він сам був непридатним для військової служби, але хронічне захворювання судин не допомогло уникнути тотальної мобілізації в так званій «лнр».
«Після призову з нього, помічника продавця, впродовж тижневих навчань зробили механіка-водія БМП, показали як правильно тримати автомат і відправили на бойове завдання: закріпитися в промзоні Сєвєродонецька», – йдеться в повідомленні.
За першої ж нагоди мобілізований здався в полон. Каже, що не стріляв і звертається до земляків: «…Ховайтеся, робіть, що хочете, але не йдіть на цю війну».
Наразі з ним працюють слідчі СБУ, щоб з’ясувати ступінь його причетності до злочинів проти України.
Бекграунд. Нагадаємо, що російські командири-офіцери просто складають зброю та залишають особовий склад напризволяще.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].