Литовська Vičiūnai Group відновила постачання сировини та роботу свого заводу на росії

Литовська Vičiūnai Group відновила постачання сировини та роботу свого заводу на росії

Рішення пояснили вимогою потенційних покупців російських активів й бажанням компанії «якнайшвидше завершити операцію і повністю покинути росію»

Литовська Vičiūnai Group відновила постачання сировини та роботу свого заводу на росії
Фото: finance.ua

Стало відомо, що литовський виробник харчів з сурімі, рибної продукції та хлібобулочних виробів Vičiūnai Group відновив постачання сировини та роботу свого заводу в росії, пояснюючи це бажанням потенційних покупців російських активів.

Джерело. Про це заявив член правління Vičiūnai Group Дайнюс Матіошайтіс, повідомляє пресслужба компанії.

Деталі. «І ми, і наші консультанти з міжнародної компанії професійних послуг EY вважаємо, що це прискорить процес внаслідок продажу інтегрованої структури, яку не потрібно розбивати. З іншого боку, усі покупці хочуть, щоб завод працював, тому ми змушені зараз поповнювати запаси сировини та забезпечувати виробництво. Щоб якнайшвидше завершити операцію і повністю покинути росію, ми вирішили виконати це бажання потенційних покупців», – пояснив Матіошайтіс.

За його словами, поставлена ​​умова ґрунтується на циклічній закупівлі сировини, необхідної для виробництва.

«Постачання сировини залежить від сезонів рибальства, і якщо ми не будемо купувати необхідну продукцію зараз, новому власнику доведеться чекати кілька місяців, щоб поповнити склади та перезапустити виробництво. Додайте, якщо вам потрібно заготовити сировину самостійно. Знаючи це, покупці хочуть підстрахуватися й отримати компанію, що функціонує», – зазначив член правління компанії.

За словами консультантів з продажу BIG 4 від EY (Ernst & Young), покупець бізнесу Vičiūnai Group в росії буде обраний до кінця літа.

«Процес продажу йде гладко та інтенсивно. Зустрічі з кандидатами забирають надзвичайно багато часу. Потенційні покупці перевіряють надані нами дані, і ми регулярно зустрічаємося з ними для уточнення різних деталей та обміну інформацією», – додав Матіошайтіс.

Vičiūnai Group підкреслює, що зберігає свою позицію – вихід бізнесу з російського ринку буде остаточним і безповоротним, а також нагадує, що вся продукція, що пропонується для продажу в Литві чи Україні, виробляється на заводах, розташованих у країнах ЄС.

Бекграунд. Нагадаємо, що Vičiūnai Group планує завершити вихід з російського ринку влітку 2022 року. Завершення роботи здійснюватиметься шляхом продажу бізнесу іноземному чи місцевому інвестору.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло