«Райффайзен Банк» та Visa запускають рішення для приймання платежів за допомогою смартфона

«Райффайзен Банк» та Visa запускають рішення для приймання платежів за допомогою смартфона

Інноваційне рішення дозволить підприємцям приймати безконтактні платежі за допомогою смартфона без необхідності встановлювати POS-термінал

«Райффайзен Банк» та Visa запускають рішення для приймання платежів за допомогою смартфона
Фото: shutterstock.com

Що сталося. «Райффайзен Банк» у партнерстві з компанією Visa оголосили про запуск в Україні рішення на основі Visa Tap to Phone – технології, що перетворює сучасні смартфони або планшети на базі операційної системи Android, оснащені NFC-чипом, на повноцінний POS-термінал.

Джерело. Про це повідомила пресслужба Visa. 

Деталі. Зазначається, що рішення «Термінал у смартфоні» підходить для підприємців, які бажають швидко та безпечно приймати безконтактні платежі за допомогою смартфона.

«Технологія Tap to Phone дозволяє мікро- і малим підприємцям швидко та без зайвих витрат забезпечити клієнтам можливість платити безконтактно – для цього достатньо лише встановити додаток на своєму смартфоні», – зазначив Олександр Стельмах, старший директор Visa з цифрових рішень.

Архітектура рішення Visa Tap to Phone побудована на основі EMV – міжнародного стандарту оплати банківськими картками, коли кожна транзакція містить динамічну криптограму, яку неможливо використати повторно.

Технологія дозволяє фінансовим інституціям та фінтех-компаніям побудувати власний еквайринг, запропонувавши своїм клієнтам сервіс приймання оплати на смартфон з такими ж протоколами захисту, як-от у звичайного POS-термінала. Водночас мобільні девайси матимуть додатковий рівень біометричної автентифікації.

«Там, де раніше використовувалася виключно готівка, покупці також зможуть повноцінно насолодитися усіма перевагами безконтактної оплати: під час щоденних поїздок, прогулянок або розваг, спільного збору коштів та інших сценаріїв використання найбільш зручного та безпечного способу оплати від Visa», – повідомили в пресслужбі.

Бекграунд. Нагадаємо, що на початку лютого компанія Apple представила сервіс Tap to Pay для використання iPhone як платіжний термінал. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло