Італія продовжить фінансувати відновлення Бучі

Італія продовжить фінансувати відновлення Бучі

Фінансову допомогу спрямують на відновлення комунальної інфраструктури та об’єктів соціальної сфери

Італія продовжить фінансувати відновлення Бучі
Міністр фінансів України Сергій Марченко та мер Бергамо Джорджо Горі
Фото: facebook.com/minfin.gov.ua

Що сталося. Мер італійського міста Бергамо Джорджо Горі оголосив, що Італія продовжить вкладати кошти у відновлення Бучі у Київській області після навали на місто російських окупантів.

Джерело. Про це повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко у фейсбуці.

Деталі. У квітні італійська гуманітарна група Cesvi зі штаб-квартирою в Бергамо вирішили допомогти у відновленні Бучі. Тоді йшлося про перші 500 000 євро, а зараз Горі підтвердив готовність залучати кошти надалі.

Фінансову допомогу спрямують на відновлення комунальної інфраструктури та об’єктів соціальної сфери. Їх залучатимуть коштом благодійних внесків від приватних і державних донорів. 

«На сьогодні сума інфраструктурних збитків сягає $104 млрд, проте війна ще не закінчилася. Наразі та після перемоги на нас чекає складний шлях відновлення України”, – зазначив Сергій Марченко.

Після російського нападу та окупації Буча потребує автомобілів швидкої допомоги, пожежних машин та громадського транспорту. Пріоритетними сферами відновлення є зруйнована інфраструктура, житло та переобладнання парків спеціальної техніки.

Бекграунд. Раніше в інтерв'ю Mind міністр фінансів розповів, що за умовами, поставленими нашими міжнародними партнерами, їхні кошти категорично не йдуть на військові потреби. Ірпеню, Бучі, Бородянці тощо – було виділено 1,5 млрд грн із резервного фонду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло