Дописи користувачів у соцмережах зірвали операцію ЗСУ – Міноборони

Дописи користувачів у соцмережах зірвали операцію ЗСУ – Міноборони

Подібні дописи дуже шкодять українським військовим

Дописи користувачів у соцмережах зірвали операцію ЗСУ – Міноборони
фото ЗСУ

Що сталося. У Міністерстві оборони заявили, що дописи українців у соцмережах зірвали операцію ЗСУ біля Сєверодонецька.

Джерело. Міноборони України

Деталі. Військова операція ЗСУ біля Сєверодонецька була зірвана через повідомлення про ситуацію цивільних осіб у соцмережах, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Маляр додала, що ДО оприлюднення офіційної інформації Генштабом публічно не можна повідомляти про переміщення підрозділів ЗСУ в населені пункти, бо це шкодить нашим військовим.

Пряма мова. «Публічна демонстрація цивільними особами обізнаності щодо ходу військових операцій та повідомлення про це у соцмережах до офіційних заяв Генштабу зриває військові операції – як це було вчора і позавчора щодо Сєверодонецька. Коли просто не дали ЗСУ доробити заплановане», – наголосила заступниця міністра оборони України.

Бекграунд. За день до цього мова йшла про те саме, коли кілька публічних осіб, серед яких народні депутати, написали в соцмережах непідтверджену інформацію про начебто наступ українських військ на Херсон і те, що вони «зайняли чотири вулиці».

«Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати в соцмережах деталі військових операцій ЗСУ», – написала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною», – наголосила Маляр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло