Лідери G7 візьмуть на себе зобов'язання надавати безстрокову підтримку Україні для захисту від російського вторгнення — Bloomberg

Лідери G7 візьмуть на себе зобов'язання надавати безстрокову підтримку Україні для захисту від російського вторгнення — Bloomberg

Деякі члени альянсу стурбовані затягуванням війни

Лідери G7 візьмуть на себе зобов'язання надавати безстрокову підтримку Україні для захисту від російського вторгнення  — Bloomberg
Фото: Bloomberg

Що сталося. Лідери «Великої сімки» хочуть взяти на себе зобов'язання надавати підтримку Україні «стільки, скільки потрібно».

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на текст проєкту заяви з саміту G7 2022 у Німеччині.

Деталі. У заяві йдеться про те, що «ми продовжуватимемо надавати фінансову, гуманітарну, військову та дипломатичну підтримку Україні стільки, скільки буде потрібно».

Як зазначає Bloomberg, це формулювання зокрема важливе тим, що деякі члени альянсу стурбовані затягуванням війни, а деякі, як Німеччина та Франція, натякнули, що вони можуть бути більш відкритими до ідеї припинення вогню шляхом переговорів.

Згідно з документом, лідери «Великої сімки» також зважують можливість використати доходи від тарифів для підтримки України.

Лідери також обговорювали, як координувати дії по боротьбі з інфляцією та підтримувати тиск на росію. Окрім того, велися переговори щодо розв'язання проблеми зміни клімату і щодо інфраструктури та інвестицій.

Бекграунд. Нагадаємо, США спільно з країнами G7 заборонить імпорт російського золота, що приносить росії десятки мільярдів доларів на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло