Комітет Ради затвердив Лубінця на посаду омбудсмена з прав людини

Комітет Ради затвердив Лубінця на посаду омбудсмена з прав людини

Донедавна Лубінець очолював комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій

Комітет Ради затвердив Лубінця на посаду омбудсмена з прав людини
Фото: УНІАН

Що сталося. Комітет Верховної Ради з прав людини затвердив Дмитра Лубінця на посаду уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Джерело. Про це йдеться на фейсбук-сторінці профільного комітету.

Деталі. Комітет ухвалив висновок щодо відповідності кандидатури Лубінця, заявивши про відсутність причин, що перешкоджають обійманню ним цієї посади.

Донедавна Дмитро Лубінець очолював парламентський комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше парламент звільнив з посади омбудсмена з прав людини Людмилу Денісову. У ВР пояснили, що депутати хочуть її звільнення через низку причин. «Перш за все, через не завжди доречну медійну активність», – зазначив «Радіо Свобода» впливовий та обізнаний із ситуацією співрозмовник у Верховній Раді.

Згодом голова парламенту Руслан Стефанчук вніс до Ради кандидатуру нардепа Лубінця на посаду уповноваженого ВРУ з прав людини замість Денісової. Стефанчук зазначив, що парламентський досвід Лубінця, а також його професійні та людські якості сприятимуть у виконанні обов’язків на посаді омбудсмена.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло