«Укрпошта» випустила нову марку «Українська мрія»

«Укрпошта» випустила нову марку «Українська мрія»

Тираж марки, що уособлює незламність і волю українців, складає 3 млн примірників.

This material is also available in English
«Укрпошта» випустила нову марку 	«Українська мрія»
Фото: bzh.life

Що сталося.  «Укрпошта» ввела в обіг поштову марку «Українська мрія» тиражем у 3 млн примірників.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба «Укрпошти».

Деталі. «Вона уособлює незламність і волю українців: знищено літак, проте знищити українську мрію, прагнення до свободи не можливо. А головною мрією кожного є перемога над ворогом, яку українці наближають, працюючи кожен на своєму напрямку», – повідомляють в пресслужбі.

Придбати марку можна буде у відділеннях «Укрпошти» або в онлайн-магазинах. До поштової марки випустили художній конверт та листівку. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.

«Укрпошта» випустила нову марку 	«Українська мрія»

Фото: ukrposhta.ua

Як і на попередні поштові випуски, будуть діяти обмеження на кількість придбання марки. Один клієнт може замовити на одне замовлення не більше двох маркових аркушів, п'яти конвертів, п'яти листівок.

Зазначається, що основою ескізів поштової марки «Українська мрія», конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із міста Любомль Волинської області, на якому найбільше повітряне судно летить до зірок та прикрашене рожевими квітами.

Бекграунд. Нагадаємо, що «Укрпошта» відкрила свій магазин із марками й одягом на Amazon.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло