Кабмін запропонував ввести санкції проти ведучого КВК Олександра Маслякова і інших російських гумористів

Кабмін запропонував ввести санкції проти ведучого КВК Олександра Маслякова і інших російських гумористів

Санкції пропонується запровадити строком на п'ять років

Кабмін запропонував ввести санкції проти ведучого КВК Олександра Маслякова і інших російських гумористів
Олександр Масляков.
Фото: kvn.tu

Що сталося. Кабінет міністрів пропонує запровадити Раді національної безпеки та оборони України санкції проти багаторічного ведучого Клубу Веселих і Кмітливих (КВК) Олександра Маслякова, а також інших російських гумористів та спортсменів, які брали участь у заходах у тимчасово окупованому Криму.

Джерело. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабінету міністрів України від 24 червня 2022 року.

Деталі. Кабмін розпорядився схвалити та внести у триденний строк на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування строком на п’ять років персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів/санкцій до ряду фізичних та юридичних осіб.

Серед них – багаторічний ведучий КВК Олександр Масляков, телеведучий Валдіс Пельш, фолк-рок-співачка, солістка групи «Пелагея» Пелагея Телегіна, телеведучий Вадим Галигін, гімнаст Микита Нагорний, продюсер, депутат Держдуми рф Сангаджи Тарбаєв, які 24 серпня 2021 року брали участь у КВК Літній кубок чемпіонів 2021 у Ялті у тимчасово окупованому Криму.

Також до списку потрапили інші учасники та члени журі КВК, які брали участь у заходах в окупованому Криму: Сергій Першин, Олексій Кривеня, Максим Конюхов, Костянтин Бутусов, Світлана Малюткіна, Султан Нугайбєков, Роман Сафонов, Айдар Сулейманов, Денис Бондарєв, Павло Кореневський, Олена Федотова, Аліна Омельянчук, Сергій Жаріков, Михайло Матюх, Олексій Жирнов, Олександр Висоцьких, Ірина Девочкіна, Олексій Мурашов, Володимир Шнитко.

Окрім цього Кабмін пропонує запровадити санкції проти спортсменів, які брали участь у заходах в окупованому Криму, серед них: Михайло Шивляков, В’ячеслав Максюта, Назар Долицький, Юрій Колмаков, Петро Мартиненко, Оксана Кошелєва, Сергій Харламов.

Бекграунд. Нагадаємо, Міжнародна робоча група з питань російських еліт, представників і олігархів (РЕПО), створена США і країнами ЄС, заблокувала або заморозила активи росіян на суму $30 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло