«Укравтодор» отримає додаткові 5,9 млрд грн на ремонт доріг

«Укравтодор» отримає додаткові 5,9 млрд грн на ремонт доріг

Кабмін збільшив фінансування «Укравтодору» з 490 млн грн до 6,37 млрд грн

«Укравтодор» отримає додаткові 5,9 млрд грн на ремонт доріг
Фото: pixabay.com

Що сталося. Суму, яку отримає «Укравтодор» для відновлення дорожньої інфраструктури, збільшили з 490 млн грн до 6,37 млрд грн.

Джерело. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №545-р.

Деталі. Розпорядженням №545-р від 28 червня Кабмін вніс зміни до розпорядження №292-р від 12 квітня цього року. Згідно з документом, кошти підуть на ремонт і будівництво доріг та інфраструктури, розробку і впровадження тимчасових споруд для забезпечення транспортного та пішохідного сполучення.

Також профінансують оптимізацію інфраструктури відповідно до потреб національної безпеки та оборони і облаштування споруд для потреб Збройних сил України (ЗСУ).  

Виділені кошти також будуть спрямовані на підтримку діяльності держпідприємств та організацій, що належать до сфери управління «Укравтодору». У тому числі на субсидії та поточні трансферти щодо оплати праці з нарахуваннями, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Бекграунд. Нагадаємо, станом на початок червня в Україні знищено 24 000 км доріг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло