Наразі українські сили можуть відступити на зручнішу для оборони лінію фронту – британська розвідка

Наразі українські сили можуть відступити на зручнішу для оборони лінію фронту – британська розвідка

Розвідники вважають, що українці «у хорошому стані і відповідно до планів відійшли від виступу Сєвєродонецьк — Лисичанськ»

Наразі українські сили можуть відступити на зручнішу для оборони лінію фронту – британська розвідка
Фото: Генштаб ЗСУ

Стало відомо, що наразі існує реальна можливість для українських сил відступити на більш зручну для оборони випрямлену лінію фронту.

Джерело. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у твіттері, посилаючись на дані британської розвідки.

Деталі. Згідно з повідомленням, відносно швидке захоплення Лисичанська росією поширює її контроль практично на всю територію Луганської області, що рф представила як одну з політичних цілей.

У відомстві припускають, що росії, на відміну від попередніх фаз війни, могло вдатися досягнути досить ефективної взаємодії між центральним угрупуванням, яке, ймовірно, очолив генерал-полковник Олександр Лапін, і Південним, ймовірно, під керівництвом нещодавно призначеного генерала Сергія Суровікіна.

Водночас розвідники вважають, що українці, ймовірно, «в хорошому стані і відповідно до планів» відійшли від виступу Сєвєродонецьк – Лисичанськ, який росіяни могли атакувати з трьох сторін. Британські експерти вважають, що українські сили можуть відступити на більш зручну для оборони лінію фронту.

«Битва за Донбас характеризується повільними темпами просування та масованим застосуванням росією артилерії, якою вона зрівнює із землею міста. Бойові дії в Донецькій області майже напевно триватимуть у такому ключі», – зазначають у британській розвідці.

Бекграунд. Нагадаємо, що Інститут вивчення війни ставить під сумнів здатність російських військ розпочати успішний наступ на Бахмут і Сіверськ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло