Суд заборонив діяльність Комуністичної партії України

Суд заборонив діяльність Комуністичної партії України

Її майно і активи буде передано у власність держави

Суд заборонив діяльність Комуністичної партії України
Фото: DW

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність Комуністичної партії України. Про це повідомляється на сторінці суду у Фейсбуці.

Повідомляється, що 5 липня колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду завершила розгляд адміністративної справи №826/9751/14 щодо заборони Комуністичної партії України.

«Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Комуністичної партії України; майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що повний текст рішення у справі про заборону партії буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Верховної Ради України.

Як повідомлялося раніше, 14 травня президент Володимир Зеленський підписав закон про заборону проросійських політичних партій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло