Олігарх Новинський складає повноваження народного депутата

Олігарх Новинський складає повноваження народного депутата

Він вирішив зосередитися на гуманітарних проєктах

Олігарх Новинський складає повноваження народного депутата
Фото: Facebook Вадима Новинського

Стало відомо, що позафракційний народний депутат Вадим Новинський написав заяву про складання повноважень.

Джерело. Про це він повідомив у фейсбуці.

Деталі. Як йдеться в повідомленні, Новинський вирішив зосередитися на гуманітарних проєктах, розвитку національної економіки та відновленні зруйнованих храмів.

За його словами, особливу увагу він приділятиме «проєктам повоєнного економічного відродження України як країни індустріальної, високотехнологічної та високоосвіченої».

«Це був плідний час спільної роботи. Спільно з міською владою Маріуполя ми реалізували багато проєктів, які потребували законодавчої підтримки та скоординованої співпраці», – пише Новинський.

Бекграунд. Нагадаємо: Вадим Новинський став народним депутатом Верховної Ради від забороненої нині партії «Опозиційний блок» у 2019 році. Однак колишній депутат відомий не лише через політичну кар'єру, ай через свою бізнес-діяльність.

У власності Новинського перебувають група «Метінвест», Херсонський суднобудівний завод, виробник продуктів харчування «Верес», газодобувна компанія Smart Energy, Яковлівське родовище залізних руд, холдингова компанія «Смарт-груп» тощо.

Новинський із 2008 року, коли він був ще громадянином росії, неодноразово опинявся в списках найбагатших людей України. Його було прийнято до громадянства України «як особу, яка має визначні заслуги перед країною» 29 травня 2012 року указом Віктора Януковича.

У грудні 2018 року рф накладала санкції на Новинського, однак у квітні 2020 року рішення скасували.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло